ponedeljek, 20. marec 2017 ob 15:14
Namesto zamrzovalnih skrinj blizu Škofje Loke zdaj izdelujejo sestavne dele za elektromotorje. Domel je v to vložil 13 milijonov evrov, delo pa bo imelo 200 ljudi.

Mesiček dražji od tujcev pri Olimpiji
četrtek, 16. marec 2017 ob 00:10
Trener košarkarjev Olimpije Gašper Okorn je po koncu rednega dela državnega prvenstva spregovoril o naporni sezoni, odhodu Blaža Mesička in odnosih s Košarkarsko zvezo Slovenije.

Zmaga Uniona Olimpije kot dobra popotnica v boju za prvaka
sreda, 15. marec 2017 ob 22:03
Košarkarji Uniona Olimpija so dobili zadnjo tekmo rednega dela državnega prvenstva. V Hali Tivoli so bili boljši od Rogaške (83:72). Ljubljančani so z zmago zasedli vrh državnega prvenstva.

Olimpija v zadnji četrtini strla odpor Rogaške
Sportal
sreda, 15. marec 2017 ob 21:50
Košarkarji Union Olimpije so so v zadnjem, 22. krogu lige Nova KBM premagali Rogaško, s 83:72 in potrdili drugo mesto rednega dela. Na prvem je končala Krka, ki je v torek premagala Šenčur...

Helios je paral živce, a ujel zadnji vlak
sreda, 15. marec 2017 ob 09:00
Domžale – Dolgo so se poigravali z živci svojih privržencev, a jim je le uspelo. Lanski državni šampioni, košarkarji Heliosa, so v zaključnem kolu uvodnega dela lige Nova KBM ujeli...

Helios si je le zagotovil ligo za prvaka
sreda, 15. marec 2017 ob 00:05
Po prvem delu košarkarskega državnega prvenstva bodo boje za uvrstitev v polfinale v ligi za prvaka nadaljevali Krka, Olimpija, Zlatorog, Hopsi, Rogaška in Helios.

Krka v Šenčurju potrdila najboljše izhodišče
torek, 14. marec 2017 ob 22:28
Košarkarji Krke so v 22. , zadnjem krogu Lige Nova KBM s 86:62 premagali Šenčur GGD v gosteh in osvojili prvo mesto po rednem delu.